Pomáhám k novému bydlení

Jsem hypoteční specialista, expert na hypotéky a úvěry ze stavebního spoření. Moje práce mne baví a naplňuje, jsem autor celé řady článků o hypotékách, o pojištění či o finančním plánování. Jsem autorem e-booku Velký návod na hypoteční úvěry, provozuji několik finančních webu a neustále se v této oblasti vzdělávám, abych mohl  pomáhat klientům na jejich cestě k novému bydlení či lepší správě svých financí. Chci vás inspirovat, provázet po vaší finanční cestě a pokud potřebujete, jsem tady pro vás. 

Image

Kdo jsem a proč dělám hypotečního specialistu

Žiji velmi aktivní profesní život, za každou novou hypotékou je schovaný nějaký nový příběh. Někdy je to pořádný boj, abychom vyhověli všem bankovním požadavkům či schvalovacím procesům, ale díky zkušenostem a osobním vazbám se daří překážky překonávat. 

Miluji ten pocit, když připravuji klientovi návrh řešení jeho aktuální finanční potřeby a zjistím, že mu dokáži ušetřit nemalou částku peněz nebo naopak vydělat nějaké peníze navíc.

Jsem expert na finance, baví mě dávat lidem rady a návody, jak můžou dávat smysl svým financím. Jsem pro své klienty rádcem, když řeší otázku bydlení a jeho financování, pomocníkem v případě úvěrů a jejich případné konsolidace, přítelem v případě řešení pojistné události a koordinátorem jejich peněz a zabezpečuji správné rozložení produktů, které dnes platí, aby vše dávalo smysl.

349

hypotečních úvěrů

Celkový počet vyřešených hypotečních úvěrů za celou dobu mé poradenské práce.

679

mil. Kč

Celková výše vyřešených hypotečních úvěrů za dobu mé profesní praxe.

21

let

Celkových zkušeností s hypotečními úvěry či úvěry ze stavebního spoření.

5484

Průměrná roční úspora financí mých klientů při řešení hypotéky se mnou.

Moje finanční sdělení

Rozhodnutí o tom, zda si pořídíte vlastní bydlení, patří k těm nejdůležitějším ve Vašem životě. Málokdo má to štěstí, že při tomto rozhodování nemusí řešit otázku financí. Obvykle je to přesně naopak. Pořízení bydlení ve většině případů znamená pro člověka zadlužení se na několik desítek let, leckdy na celý život. Nemusíte v tom být sami, hypotéka může být pro vás mnohem blíže, pokud budeme řešit spolu.

Image

Legislativní povinnosti

Finanční služby, propagované a nabízené na tomto webu, poskytuje Ing. Vlastimil Kopečný, jako fyzická osoba podnikající, která je v oblasti  pojištění registrována podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele pojištění a v oblasti spotřebitelských úvěrů registrována podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru, společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Potřebujete konzultaci v oblasti hypotečních úvěrů?

Neváhejte se mi ozvat a společně probereme vaše dotazy. Působím po celé České republice, můžeme to řešit osobně, po telefonu či online.